Testimonial autorů

Cílem je ukázat všem, že i bez dotací a korupce je možné, aby v této zemi, v tomto kraji, našem městě, existoval veřejnosti prospěšný projekt. Projekt, kdy Pelhřimáci podporují Pelhřimáky.

Ano, je to komerční projekt. Komerční projekt ve smyslu, že si sám na sebe musí vydělat. Musí zaplatit svůj vývoj, provoz a práci moderátorů. Jednou z myšlenek je umožnit prezentaci komerčních subjektů za zlomek ceny ostatních elektronických a tištěných médií. Víme, že je finanční situace dneška není jednoduchá a proto chceme, aby poplatky běžných komerčních inzerentů byly maximálně v řádech desetikorun, tedy takové částky, nad kterými není nutné přemýšlet. Pro čtenáře a soukromé osoby a inzerenty je tento server zdarma a navždy zdarma zůstane.

Chráníme vás

Vyhrazujeme si možnost okamžitě stáhnout a zabránit zobrazování všech inzercí a ostatních textů, které neukazují konečné ceny nebo jsou klamavé a chtějí zákazníky lákat v rozporu s dobrými mravy. Budeme rádi, pokud nás na takovou skutečnost upozorníte, nečestní obchodníci zde nemají co dělat.

Proč nezveřejňujeme jména autorů v blogu

Žijeme na „malém městě“, kde není složité se dopátrat adresy bydliště či pracoviště na základě zveřejněného jména. Utajením jména chceme zabránit veřejnému pranýřování nebo demolování majetku pelhřimovských bloggerů, jako se stalo několikrát v minulosti. Rozhodne-li se autor svoje jméno zveřejnit, může tak učinit podepsáním se na konec článku.

Autoři projektu: nejsme anonymní