Lékařská pohotovost Pelhřimov

Stomatologická pohotovost, kontakty na nemocnici, lékárny, ambulance, praktické lékaře, zdravotní střediska.

Stomatologická pohotovost Pelhřimov

Rozsah služby: sobota, neděle, svátky: 09:00 – 12:00 hodin. Od 1. ledna 2008 se platí za ošetření na LSPP regulační poplatek 90 Kč.

Rozpisy služeb zubních lékařů nejsou k dispozici.

Rozpisy služeb zubní pohotovosti jsou veřejně prezentovány před vstupy do zubních ambulancí, dále jsou k dispozici na vrátnici nemocnice – telefon 565 355 111, lékařské pohotovosti – telefon 565 355 397 a 565 323 089.

Ve spádové oblasti okresu Pelhřimov je zubní pohotovost zajišťována privátními zubními lékaři v jednotlivých soukromých zubních ambulancích. To znamená, že jeden den může být služba zajišťována lékařem v Humpolci a druhý den v Pacově, Pelhřimově, Kamenici nad Lipou, apod. Je nanejvýš vhodné, aby každý občan, který potřebuje v době pracovního klidu vyhledat stomatologické ošetření, si předem telefonicky na vrátnici nemocnice ověřil, zda platí veřejně prezentovaný rozpis zubní pohotovosti.

Nejaktuálnější informace naleznete na webu Nemocnice Pelhřimov.

Stomatologická pohotovost Jihlava – včetně všedních dnů

Od 1. ledna 2013 je Zubní pohotovostní služba na Jihlavsku poskytována nově v ambulancích jednotlivých sloužících lékařů. Rozsah ordinačních hodin zůstává stejný, tj. ve všední dny od 15:00 hod. do 19:00 hodin, v sobotu, neděli a ve svátek od 8:00 hodin do 12:00 hodin. S ohledem na možnost výměny služeb mezi lékaři, která nám nebyla včas oznámena, nebo nebylo možné již zajistit její zveřejnění, doporučujeme předem telefonicky ověřit aktuální stav na telefonním čísle 567 157 211.

Zubní pohotovost pro okres Jihlava.

Zdravotnická pohotovost – pro dospělé

Nemocnice Pelhřimov zajišťuje ve spolupráci s privátními praktickými lékaři lékařskou službu první pomoci pro dospělé v přízemí dětského oddělení při vstupu z Jihlavské ulice. Telefon: 565 323 089

Rozsah LSPP:
pondělí – pátek: 17,00 – 21,00 hodin
sobota, neděle, svátky: 08,00 – 20,00 hodin.

V případě potřeby akutního ošetření ve všední dny po 21,00. hodině a ve dnech pracovního klidu po 20,00. hodině je možno přivolat zdravotnickou záchrannou službu na telefonu 155 nebo – jedná-li se o neodkladný zdravotní problém a dovolí-li to zdravotní stav – možno přijet na ošetření do nemocnice do odborné ambulance s ústavní pohotovostní službou (např. chirurgická ambulance, emergency, apod.). Při nočním příjezdu na ošetření se, prosím, hlaste předem na vrátnici nemocnice. Získáte zde informaci, kde se nachází příslušné pracoviště, případně další pokyny.

Seznam lékařů ordinující v daný den naleznete na webu Nemocnice Pelhřimov.

Zdravotnická pohotovost – pro děti a dorost

Nemocnice Pelhřimov zajišťuje ve spolupráci s privátními praktickými lékaři pro děti a dorost lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost v přízemí dětského oddělení při vstupu z Jihlavské ulice. Telefon: 565 323 089

Rozsah LSPP DD:
pondělí – pátek: 17,00 – 21,00 hodin
sobota, neděle, svátky: 08,00 – 20,00 hodin.

V případě potřeby akutního ošetření ve všední dny po 21,00. hodině a ve dnech pracovního klidu po 20,00. hodině je možno přivolat zdravotnickou záchrannou službu na telefonu 155 nebo – jedná-li se o neodkladný zdravotní problém a dovolí-li to zdravotní stav dítěte – možno přijet na ošetření do nemocnice na dětské oddělení. Zde je zajišťována ústavní služba po dobu 24 hodin denně erudovaným odborníkem. Při nočním příjezdu na ošetření se, prosím, hlaste předem na vrátnici nemocnice. Získáte zde informaci, kde se nachází příslušné pracoviště, případně další pokyny.

Seznam lékařů ordinující v daný den naleznete na webu Nemocnice Pelhřimov.

Nemocnice

Lékárny Pelhřimov