Spolkový Dům Humpolec

Jako jedni z prvních v budově před 100 lety sídlili sokolové. Po nich to přebrali ochotníci a mnoho let se zde hrálo divadlo. Později bylo divadlo přemodernizováno na kino.

Spolkový Dům

Po desetiletém chátrání přebrali nemovitost do svých rukou pod záštitou města manželé Vaňkovi a uzpůsobili budovu jako kulturní zařízení pro konání různých společenských akcí. Spolkový Dům často slouží jako základna pro velké firmy, které zde pořádají celorepubliková sezení svých poboček díky své výhodné pozici u dálnice D1.

Město Humpolec, ve kterém se Spolkový Dům nachází, leží na dálnici D1. Svou výbornou geografickou polohou, kdy do Prahy, Brna, Českých Budějovic je vždy 100 km. Proto zde za 10 let od otevření proběhlo stovky akcí a firemních večírků. Celková kapacita spolkového domu je 440 míst. Zabýváme se pořádáním plesů, abiturientských srazů, firemních večírků, rautů, módních přehlídek, kongresů a cateringem . Dále zajistíme pořádání rautů a firemních akcí na hradě Lipnice nad Sázavou, kde Jaroslav Hašek napsal svého Švejka. Též pořádáme společenské akce v příjemném prostředí Úsobského zámku, který je 6 km od Humpolce. Pořádání firemní akce, zařídíme i ve vaší firmě. Spolkový Dům je rozdělen na 4 samostatné jednotky, kde na každé je cca 100 míst k sezení a bar s obsluhou. Dále jsou ve Spolkovém Domě k dispozici tři salonky s počtem cca 14, 22 a 30 míst k sezení. Spolkový Dům nabízí k pronájmu ozvučovací techniku (promítací plátno cca 2×2,5 m, mikrofon pevný a bezdrátový, flipchart, dataprojektor na objednávku).

Sál který je umístěn v přízemí má rozměry cca 16×10 metrů, z toho taneční parket ( španělská taneční dlažba) má rozměry 9×12 metrů. Při pořádání konferencí, schůzí a jiných akcí lze uzpůsobit sezení do různých formací. Pro akce pořádané na sále je maximální počet míst k sezení 200. Při pronájmu Spolkového Domu pro konání plesu, lze zvolit variantu dvou, tří nebo všech čtyř barů. V průběhu plesu nabízíme teplou i studenou kuchyň od 20:00 do 02:00 hodin. Výběr z plesového menu.

Pro zájemce o ubytování poskytujeme telefonní kontakty nebo přímo zajistíme ubytování v hotelech a penzionech města Humpolce.

Kontakt

Web:http://www.spolkovydum-humpolec.cz/
E-mail:
Telefon:+420 607 817 830
Adresa:Smetanova 59, Humpolec
GPS:49.541879, 15.355900

Fotografie Spolkový Dům

  • Spolkový Dům Humpolec
  • Spolkový Dům Humpolec
  • Spolkový Dům Humpolec