Domov pro seniory Pelhřimov

Domov pro seniory Pelhřimov (dále DpSP) je postaven v příjemném a klidném prostředí pelhřimovských Městských sadů.

Domov pro seniory

Objekt domova slouží pro zajišťování kompletních služeb pro chodící, částečně imobilní i ležící občany v počtu celkem 101 osob.

Klientům DpSP je poskytnuto ubytování v bezbariérových 67 jednolůžkových a 17 dvoulůžkových pokojích s předsíňkou a vlastním hygienickým zařízením. Praní osobního a ložního prádla včetně sušení a žehlení a drobných oprav zajišťuje prádelna v budově domova.

Stravování je poskytováno v jídelně v přízemí budovy. Kuchyň domova pro seniory vaří normální i dietní stravu. V sekci dokumenty si můžete prohlédnout aktuální jídelní lístek. Obědy odebírají i klienti pečovatelské služby a od dubna 2010 v omezeném množství i cizí strávníci.

Uživatelé mají možnost vybrat si svého praktického lékaře. Odbornou lékařskou péči poskytují specializovaní lékaři ve svých ordinacích v Pelhřimově. Celý areál je bezbariérový s evakuačními výtahy. V budově se nachází prodejna občerstvení a hygienických potřeb, kterou mohou využívat i neubytovaní návštěvníci. Za příznivého počasí mohou zákazníci posedět venku pod slunečníky s výhledem do zeleně Městských sadů.

Kontakt

Web:http://www.dpsp.cz/
E-mail:
Telefon:+420 565 301 258
GPS:49.436778, 15.225043