Valentýnská Pelhřimovská tančírna

Taneční zábava. KD Máj, Pelhřimov. Vstupné 150 Kč.

Akce již proběhla.

Vstupné studenti: 120 Kč, dospělí: 150 Kč

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Projekt pelhřimovské tančírny má za úkol vytvořit společnou a pravidelnou událost nejen pro tanečníky, kteří chodí do různých tanečních kurzů a své naučené dovednosti tak mohou uvést do praxe. Ale i pro všechny další zájemce a „netanečníky“ z široké veřejnosti, kteří se rádi dostanou do dobré společnosti a za doprovodu příjemné hudby poznají nové přátele.

Každá Pelhřimovská tančírna má své vlastní téma a je rozdělena do několika částí. První, úvodní část, je volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.

Druhá část je vždy výuková. Na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se probírají jiné tance a zajímavé taneční figury. Postupně se tak zlepšujete s každou další tančírnou.

Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se můžete zúčastnit taneční soutěže a dalších tanečních her. Pro ty nejlepší jsou dokonce připraveny i hodnotné ceny. O zábavu se celý večer stará také společný tanec, který se všichni hromadně naučíme.

Tančírna je navíc vždy proložena různými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host. Tančírna je tak kromě Pelhřimovské taneční akademie i takovou malou přehlídkou pelhřimovského tan­ce.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

KD Máj

E-mail:
Telefon:+420 565 321 184
Adresa:Třída Legií 1115, Pelhřimov
GPS:N 49.429105, E 15.219754 (zobrazit na mapě)