Prázdninový rej s hitrádiem Faktor

Pro děti. Pohádková říše Fábula, Kamenice nad Lipou.

Akce již proběhla.

Prázdninový rej s rádiem Faktor

Již několikátou sezónu pořádá Rodinný zábavní park Fábula Prázdninový rej s rádiem Faktor. Ani v roce 2017 tomu není jinak. Během prázdninového týdne od 14. 8. do 20. 8. 2017 se ho můžete zúčastnit i Vy v Kamenici nad Lipou.

Každý den pro Vás připravujeme mnoho soutěží a zábavy, včetně moderované módní přehlídky dětí i pohádkových bytostí. Pobavíte se při módních kreacích našich kouzelných postaviček. Uvidíte, jak se vznešeně nese ježibaba v princezniných šatech nebo čerta převlečeného za vodníka a mnoho jiných tužeb pohádkových bytostí kým by se chtěli stát.

Vy a Vaše děti si můžete vybrat svůj vysněný převlek v půjčovně kostýmů a pokusit se získat hlavní cenu při vyhlašování nejhezčího módního výtvoru, které se bude konat vždy po ukončení přehlídky. Pokud se Vám to podaří, odnesete si s sebou hezkou odměnu.

Kromě akcí spojených s prázdninovým rejem rádia Faktor si můžete zakusit i ostatní stále volnočasové aktivity zážitkového parku Fábula.

Těšte se na Pohádkové sklepení plné živých pohádkových bytostí, které pro Vás budou mít připraveny nelehké úkoly. V přírodním Zámeckém bludišti vyřešte kvíz a překonejte překážky. Prohlédněte si Soubor obřích společenských her zapsaných v Knize rekordů. Pro kreativní děti a rodiče jsou připraveny Tvořivé dílny.

Velkou novinkou letošní sezóny je úniková hra – Útěk z vězení. Přijeďte vyzkoušet svůj důmysl, logické myšlení a duchaplnost.

Park můžete navštívit za každého počasí, program si můžete pohodlně vychutnat venku i pod střechou.

V areálu je možné se i občerstvit v Hostinci u Loupežníka Bambitky nebo U Otesánka.

Program:

• 9:30 – otevíráme brány parku a veškeré atrakce • 11:30 – divadelní představení • 15:00 – módní přehlídka dětí
módní přehlídka pohádkových bytostí a vyhlášení nejkrásnějšího modelu • 18:00 – zavíráme brány parku a veškeré atrakce

Celý den mnoho soutěží s rádiem Faktor.

Více informací: http://pohadkova-rise.cz/akce/prazdninovy-rej-s-hitradiem-faktor-2/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Pohádková říše Fábula

Web:
E-mail:
Telefon:+420 608 601 500
Adresa:Masarykova 362, Kamenice nad Lipou
GPS:N 49.299336, E 15.077014 (zobrazit na mapě)