LDT Alenka v Říši divů 2018

Pro děti. Tábořiště Trnávka Drahotová, Červená Řečice. Vstupné 4100 Kč.

Akce již proběhla.

Místo: Vysočina (Tábořiště u Červené Řečice) Cena: 4100,– Kč (Pro sourozence je cena 4000 Kč za jednoho. )
Program: Putujte s malou knižní hrdinkou Alenkou, do kraje zázraků, úžasných dobrodružství, a zachraňte spolu s námi Říši divů. Budete bojovat se Srdcovou královnou, s Valibukem se naučíte účelně spojovat slova, s Tydlidumem a Tydlidýnem se dozvíte, že držet při sobě je super. Seznámíte se i s Pentlochňapem, Houseňákem, Kočkou Šklíbou, s Kloboučníkem či Tlachapoudem. Když se nám povede všechny nástrahy překonat, bude nás na konci tábora čekat den Nádherňajs.

Program letního tábora: celotáborová etapová hra, hry v přírodě, sportovní hry vodní hry – městská pláž v Červené Řečici ohniště pěší výlety táboráky s opékáním buřtů a kytarou
Vybavení: více než stovka moderních deskových her – možnost využití při osobním volnu (polední odpočinek) či při deštivém počasí – např. turnaje Sportovní vybavení.
Poznámky: více info na www.dverepacov.cz – potřebné dokumenty a přihlášky průběžné info a dokumentace k proběhlým akcím FB Spolek Dveře Pacov – http://www.facebook.com/…ekdverepacov mnohaletá zkušenost s pořádáním táborů a volnočasových akcí kvalifikovaný zdravotník
Místo odjezdu: doprava vlastní

Více informací: http://www.dverepacov.cz.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.