Čáry a kouzla magistra Kellyho

Pro děti. Pohádková říše Fábula, Kamenice nad Lipou.

Akce již proběhla.

Kouzla a čáry magistra Kellyho

A zase ten Kelly!!!!!

Všichni máme rádi svět kouzel, tajemna a magie. Všichni přemýšlíme, jaké by to bylo umět kouzlit a přičarovat si to po čem nejvíce toužíme. V dobách magistra Kellyho si lidé mysleli, že je to možné. A ruku na srdce i dnes doufáme, že některá kouzla a čáry opravdu fungují.

Pokud se o tom chcete opravdu přesvědčit a také si chcete vyzkoušet kouzlení pod vedením samotného Kellyho, navštivte v srpnovém týdnu Rodinný zábavní park Fábula. Zažijete tu mystickou atmosféru plnou tajů a překvapení. Kouzla a čáry

Samotný Kelly se uvolil, že u nás v průběhu letní sezóny stráví dva týdny, jeden v červenci a v srpnu. Na jeho návštěvu se vždycky moc těšíme, protože nám předvádí nová kouzla a některá nás i nechá vyzkoušet. Protože je velmi tajemný, nikdy nevíme, kde ho právě potkáme. Pohybuje se po celém areálu Fábuly. Musíte si dávat velký pozor, kde se zrovna objeví. Narazit na něj můžete úplně všude, na nádvoří i v zahradě. Když ho potkáte, snažte se ho přemluvit, aby i vás zasvětil do kouzlení. Nemusíte ho dlouho přemlouvat. Kelly je v podstatě moc hodný a hlavně ješitný a tak se rád podělí o nějaký čarovný trik.

Stálý program zážitkového parku

Nepřijdete ani o ostatní atrakce zážitkového parku. V pohádkovém sklepení se setkáte s živými pohádkovými bytostmi, hlavu Vám zamotají hlavolamy a hádanky, správnou cestu budete muset najít v bludišti s kvízem a překážkami a zahrajete si obří společenské hry. A to není vše. Ve tvořivých dílnách si můžete vyzkoušet svoji kreativitu nebo máte možnost zkusit jaké to je být loutkohercem obřích marionet. Naprostou novinkou je úniková hra, celá se odehrává v autentických celách, které zůstaly zachovány po bývalém Okresním soudu. Čekají na Vás divadelní představení, vyzkoušení pohádkových kostýmů a další volnočasové aktivity.

PROGRAM 9:30 – otvíráme brány parku a veškeré atrakce 11:30 – kouzelnická show 15:00 – kouzelnická show 18:00 – zavíráme brány zábavního parku Po celý den magistr Kelly a jeho kouzla.

Více informací: http://pohadkova-rise.cz/akce/kouzla-a-cary-magistra-kellyho/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Pohádková říše Fábula

Web:
E-mail:
Telefon:+420 608 601 500
Adresa:Masarykova 362, Kamenice nad Lipou
GPS:N 49.299336, E 15.077014 (zobrazit na mapě)