Vyměňte oblečení!

Ostatní. Hodina H, Pelhřimov. Vstupné zdarma.

Akce již proběhla.

Swap pro dospělé (výměnu oblečení) pořádáme v Pelhřimově už počtvrté. Jednou jsme navíc udělaly „after-swap“, protože nám zbylo ze swapu hodně pěkných věcí, takže celkově jde už o pátou naší akci. Zároveň se nám pro swap podařilo nadchnout i ženy v RC Krteček, kde už několikrát proběhl výměny dětských věcí.

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/…19903894480/

Buďte EKO a dejte další šanci oblečení, které se předchozím majitelům už omrzelo nebo z něj „vyrostli“. Vylovte ze skříně DÁMSKÉ I PÁNSKÉ ZIMNÍ KOUSKY, ve kterých ještě někdo může nadělat parádu, a přijďte je vyměnit s dalšími návštěvníky.

Prosíme, nenoste dětské oblečení, na to přijde opět řada až na dalším swapu v RC Krteček. Tradičně bude možnost přispět dobrovolnou částkou do kasičky Oblastní charity Pelhřimov.

JAK SWAP FUNGUJE : Přineste (ale není to podmínkou) oblečení či obuv (prosíme rozumné množství – max. jednu tašku) a odnést si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí. Do SWAPu přineste jen takové kousky, které byste s radostí darovali svým vlastním kamarádům – tedy ČISTÉ, BEZ DĚR, FLEKŮ A ŽMOLKŮ, NESEPRANÉ.

Nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi.

Dobrovolnice, které swap organizují: Vlaďka Brávková, Dominika Dufková a Blanka Kršiaková.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Hodina H

Web:
Adresa:Hrnčířská 111, Pelhřimov
GPS:N 49.432610, E 15.221658 (zobrazit na mapě)