Sebastian + Jakub Děkan + Atmo music

Koncert. KD Máj, Pelhřimov. Vstupné 320 Kč.

Akce již proběhla.

Předprodej bude zahájen 13. 11. 2017. Vstupné v předprodeji: 280 Kč, na místě: 320 Kč.

Otevíráme v 19:00 hodin, startujeme v 19:30 hodin.

Sebastian

Jmenuju se Sebastian a plním si svoje sny. Když jsem v roce 2014 nahrával klukům z Atmo Music vokály do skladby Polety, bral jsem to spíš jako jednorázovou zkušenost než jako možnost nastartovat hudební kariéru. Měl jsem tehdy za sebou neúspěšný pokus prosadit se v talentové soutěži s kapelou Just Try a cílevědomě jsem nic neplánoval. Přesto se můj život od základu změnil. Z Poletů se stal hit, já dostal šanci podepsat nahrávací smlouvu a vydat vlastní singl. Na okamžik, kdy jsem poprvé slyšel písničku Toulavá z rádia, se nedá zapomenout. Makal jsem v továrně a hlavu měl plnou snů i falešných představ. Ale chytil jsem šanci a šel si za svým. Zariskoval jsem, nechal práci a hudbě se začal věnovat naplno.

Jakub Děkan a Atmo music

Čego Čego přátelé, fanoušci, známí nebo prostě jen přihlížející,

jmenuju se Jakub Děkan. Říkají mi taky Děkys a narodil jsem se 5.5.1992 v Liberci (proto taky ty 5ky na ruce). Věnuji se především zpěvu a moderování. Můj život se neobejde ani bez jízdy na BMXku, fotbalu a futsalu.

Díky pěveckému posunu jsem se rozhodl pokračovat ve spolupráci s Atmo music. Na rozmezí roku 2013 a 2014 se rada Atmo rozhodla, že mě mezi sebe vezmou a já se tak stal oficiálně jejím koncertním členem. Momentálně s touto skupinou objíždíme koncerty.

Mezi ty hlavní patří singl Fáma, který byl nasazen do hitparády Evropy 2 a udržel se po několik týdnu na samotném vrcholu. Ta úplně největší pecka je singl Andělé se 2,5 milionem shlédnutí. Tento singl se dostal do maximální rotace rádia Evropa 2. Byl hraný 4× – 8× denně. Velké ovace sklidilo i samotné CD Andělé a Démoni, které bylo na druhém místě v žebříčku nejvíce prodávaných hned za deskou Tomáše Kluse.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

KD Máj

E-mail:
Telefon:+420 565 321 184
Adresa:Třída Legií 1115, Pelhřimov
GPS:N 49.429105, E 15.219754 (zobrazit na mapě)