Sbor Duha, sbor Podkolenky, Jazz Band a Josef Vágner

Koncert. Divadlo, Pelhřimov. Vstupné 190 Kč.

Termín konání: středa, 13. 12. 2017, 17:00

Předprodej: 150 Kč, na místě: 190 Kč.

Známý zpěvák spojí síly společně se známými hudebními tělesy ze ZUŠ Pelhřimov jako jsou dětský sbor Duha, Podkolenky a Jazz Band

Josef Vágner

Josef Vágner je český zpěvák a muzikálový herec který se narodil dne 17. července 1990 v Praze.

Josef se aktivně věnuje celé řadě charitativních projektů, jakými jsou například UNICEF, Stonožka a Women For Women.

Muzikály

První šanci na české hudební scéně dostává josef od skladatele Karla Svobody, který mu svěřuje roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo.

Dnes Josef úspěšně ztvárňuje mnoho dalších rolí v muzikálech jakými jsou Angelika, Antoinetta- královna Francie, Dracula, Bídníci, Kleopatra, Mata Hari, či Mýdlový Princ a vystupuje v předních muzikálových divadlech Broadway, Hybernia, Kalich, Karlín a Semafor.

Pěvecká kariéra

V prosinci 2007 Josef Vágner získal cenu Objev roku v anketě Český Slavík.

Josefa proslavila píseň Mně sílu dáš, irská balada s textem Eduarda Krečmara, která se stala titulní písní jeho debutového alba. Toto album se umisťuje na druhém místě v anketě nejprodávanějších nosičů za rok 2008 „Deska roku“ v kategorii Objev roku. Následují další úspěšná alba jako Vždycky stejně krásná, či Nezapírám.

Mimo sólových písní Josef natáčí několik duetů. S Česku Miss Jitkou Válkovou vznikají hned dva úspěšné duety Díky letu motýlů a Pokaždé když s tebou jsem. Společně s Lucií Vondráčkovou natáčí titulní píseň k filmové trilogii Babovřesky, trháku režiséra Zdeňka Trošky. Se svou divadelní kolegyní Kamilou Nývltovou Josef v roce 2015 přichází s duetem Je to nebezpečné.

Pěveckou průpravu získává u profesorky státní konzervatoře Lídy Nopové a dochází na soukromé hodiny u profesora Pavla Towena Veselého.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Divadlo

E-mail:
Telefon:+420 565 324 927
Adresa:Solní, Pelhřimov
GPS:N 49.430883, E 15.221455 (zobrazit na mapě)