SPACE JAM: NOVÝ ZAČÁTEK

Kino. Kino Vesmír, Pelhřimov. Vstupné 130 Kč.

Akce již proběhla.

Vítejte ve Space Jamu! Režie: Malcolm D. Lee • Scénář: Juel Taylor, Tony Rettenmaier, Keenan Coogler, Terence Nance • Kamera: Salvatore Totino • Hudba: Kris Bowers • Producent: Ryan Coogler, LeBron James, Maverick Carter, Duncan Henderson • Hrají: LeBron James, Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green, Cedric Joe, Jeff Bergman, Eric Bauza, Zendaya

Vítejte ve Space Jamu! Šampión NBA a globální ikona LeBron James se vydává na epické dobrodružství po boku slavného Bugs Bunnyho v novém celovečerním filmu „Space Jam: Nový začátek“ od režiséra Malcolma D. Lee a inovativního filmového týmu Ryana Cooglera a Mavericka Cartera. Tato transformační cesta je maniakální mashup dvou světů, který odhaluje, jak daleko se někteří rodiče dostanou, aby našli své děti. Když jsou LeBron a jeho syn Dom uvězněni v digitálním prostoru, musí je LeBron dostat domů, do bezpečí tím, že povede celou bandu notoricky nedisciplinovaných Looney Tunes k vítězství nad digitalizovanými šampiony. Jsou to Tunes versus Goons v největší výzvě jeho života, která předefinuje LeBronovo pouto se svým synem a osvětlí sílu být sám sebou. Ready-to-action Tunes zničí konvenci, nabijí jejich jedinečný talent a překvapí i „krále“ Jamese hraním hry po svém.

Rok výroby: 2021 Datum lokální premiéry: 15. červenec 2021 Datum světové premiéry: 16. červenec 2021

Země původu: USA

Více informací: http://www.csfd.cz/film/368117-space-jam-novy-zacatek/prehled/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Kino Vesmír

E-mail:
Telefon:+420 564 103 315
Adresa:Legií 988, Pelhřimov
GPS:N 49.429611, E 15.220318 (zobrazit na mapě)