Plán útěku 2

Kino. Kino Vesmír, Pelhřimov. Vstupné 110 Kč.

Termín konání: sobota, 18. 8. 2018, 20:00

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku – živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci – nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř…(Forum Film CZ)

Akční / Thriller
USA, 2018 , 93 min

Režie: Steven C. Miller

Hrají: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Xiaoming Huang, Jesse Metcalfe, „Curtis "50 Cent“ Jackson":http://www.csfd.cz/…ent-jackson/, Titus Welliver, Jaime King, Wes Chatham, Ashley Cusato, Baylee Curran

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone

Více informací: http://www.csfd.cz/film/488071-plan-uteku-2/prehled/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Kino Vesmír

E-mail:
Telefon:+420 564 103 315
Adresa:Legií 988, Pelhřimov
GPS:N 49.429611, E 15.220318 (zobrazit na mapě)