Noví mutanti

Kino. Kino Vesmír, Pelhřimov. Vstupné 130 Kč.

Akce již proběhla.

Rahne Sinclairová (Maisie Williams), Illyana Rasputinová (Anya Taylor-Joy), Sam Guthrie (Charlie Heaton) a Roberto De Costa (Henry Zaga) jsou čtyři mladí mutanti, které drží v odlehlé nemocnici dr. Cecilia Reyesová (Alice Braga) za účelem jejich psychiatrického pozorování. Je přesvědčená, že tito mladí lidé představují nebezpečí sami sobě a celé společnosti. Má je neustále na očích a snaží se je naučit ovládat jejich mutantní schopnosti. Když se však osazenstvo rozroste o Danielle „Dani“ Moonstarovou (Blu Hunt), začnou se v nemocnici dít zvláštní věci. Pacienty začnou ovládat halucinace a vzpomínky z minulosti. Nepotrvá dlouho a jejich mutantní schopnosti – a vzájemné přátelství – podstoupí zkoušku, při které budou muset svést bitvu o to, aby vyvázli živí.(Falcon)

Horor / Sci-Fi / Akční
USA, 2020 , 95 min

Režie: Josh Boone

Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson

Maisie Williams, Henry Zaga, Blu Hunt, Charlie Heaton, Anya Taylor-Joy
Maisie Williams, Henry Zaga, Blu Hunt, Charlie Heaton, Anya Taylor-Joy

Více informací: http://www.csfd.cz/film/480490-novi-mutanti/prehled/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Kino Vesmír

E-mail:
Telefon:+420 564 103 315
Adresa:Legií 988, Pelhřimov
GPS:N 49.429611, E 15.220318 (zobrazit na mapě)