Někdo klepe na dveře

Kino. Kino Vesmír, Pelhřimov. Vstupné 140 Kč.

Termín konání: středa, 15. 2. 2023, 20:00

Byli byste ochotní učinit neuskutečnitelné, kdyby to byl jediný způsob jak zachránit svět? Režie: M. Night Shyamalan • Hrají: Dave Bautista, Jonathan Groff, Ben Aldridge, Nikki Amuka-Bird, Kristen Cui, Abby Quinn, Rupert Grint

Prázdniny na chatě uprostřed lesů nezačnou pro jednu malou holku a její rodiče nejlíp, když se stanou rukojmími čtveřice podivínů. Ti je nutí učinit strašlivé a nepředstavitelné rozhodnutí, což je prý jediná možnost jak odvrátit celosvětovou apokalypsu. Mají na vybranou? Dokážou se rozhodnout dobře? Existuje vůbec dobré rozhodnutí? Nejsou ti čtyři „jen“ vyšinutí magoři?

Odpovědi na tyto otázky budou diváci hledat pod vedením mistra šokujících point, scenáristy a režiséra M. Night Shyamalana (Šestý smysl, Rozpolcený, Čas), který adaptoval bestseller Paula Tremblaye The Cabin At The End of The World. V hlavních rolích hrají Dave Batistuta (Strážci galaxie, Duna), Jonathan Groff (seriál Lovec myšlenek) nebo Rupert Grint (Ron Weasly ze série Harry Potter).

Rok výroby: 2023 Datum lokální premiéry: 2. únor 2023

Země původu: USA

Více informací: http://www.csfd.cz/film/1094004-nekdo-klepe-na-dvere/prehled/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Kino Vesmír

E-mail:
Telefon:+420 564 103 315
Adresa:Legií 988, Pelhřimov
GPS:N 49.429611, E 15.220318 (zobrazit na mapě)