Medvídek Pú: Krev a med

Kino. Kino Vesmír, Pelhřimov. Vstupné 120 Kč.

Akce již proběhla.

Budeme navždy přátelé, že…? Režie: Rhys Waterfield • Scénář: Rhys Waterfield • Kamera: Vince Knight • Hudba: Andrew Scott Bell • Producent: Rhys Waterfield, Scott Jeffrey • Hrají: Amber Doig-Thorne, Richard D. Myers, May Kelly, Danielle Ronald, Marcus Massey

Kryštůfek Robin během svých univerzitních studií zanedbává zvířata ve Stokorcovém lese a neposkytuje jim žádnou potravu. Mezi hladovějícími zvířaty se Pú a Prasátko rozhodnou nakrmit sami a jejich zvířecí instinkty se znovu probudí. Kromě medu touží Medvídek i po krvi. To ale představuje smrtelné nebezpečí pro přijíždějící turisty. Pú a Prasátko se však chtějí pomstít i Kryštůfkovi Robinovi za to, že je opustil. Medvídek Pú: Krev a med je první hororovou adaptací klasické knihy A.A. Milneho. Diváci se s tímto příběhem setkávají v různých pohádkových zpracováních již desítky let. Podle amerických zákonů vyprší autorská práva 95 let po prvním zveřejnění, což v případě Medvídka Púa skončilo v roce 2021, a postavy mohou být volně použity v dalších příbězích od 1. ledna 2022. Souběžně vznikla aktuální filmová adaptace, která navazuje na tradici hororů a snaží se být důstojným nástupcem filmů Vřískot a slasherových příběhů. Tvůrci již vyjádřili naději na pokračování, v němž by zvířecí instinkty mohly být ještě důležitější než v prvním díle.

Rok výroby: 2023 Datum lokální premiéry: 2. březen 2023 Datum světové premiéry: 2. březen 2023

Země původu: USA

Více informací: http://www.csfd.cz/film/1246044-medvidek-pu-krev-a-med/prehled/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Kino Vesmír

E-mail:
Telefon:+420 564 103 315
Adresa:Legií 988, Pelhřimov
GPS:N 49.429611, E 15.220318 (zobrazit na mapě)