Saturnin

Divadlo. Divadlo, Pelhřimov. Vstupné 120 Kč.

Termín konání: sobota, 1. 12. 2018, 19:00

Cena: V předprodeji 120 Kč, na místě 150 Kč

Příběh s vůní čerstvé lásky, i s nahořklou příchutí uštěpačné, ale zároveň úsměvné závisti, je protkán kouzelnými příhodami vždy se špetkou anglického humoru.

Kdo by neznal tento okouzlující příběh Zdeňka Jirotky, kdy poměrně obyčejný a poklidný život může zcela převrátit pouhý výběr sluhy. Ten svého pána přestěhuje z poklidného a trochu nudného domova na loď, opatří mu pověst takřka neslýchanou, a učiní mu z jeho života jedno velké dobrodružství. Ve prospěch svého pána je Saturnin schopen udělat naprosto cokoliv, a ačkoliv je jeho konání vždy nepředvídatelné, on sám předvídá všechny skutečnosti s velkým náskokem. Příběh s vůní čerstvé lásky, i s nahořklou příchutí uštěpačné, ale zároveň úsměvné závisti, je protkán kouzelnými příhodami vždy se špetkou anglického humoru.

Hrají: Zbyněk Petr (Slabihoudek), David Plášil (Saturnin), Simona Pýchová (Barbora), Přemysl Ševčík (Dědeček), Jarmila Wolfová (Teta Kateřina), Jan Rotrekl (Doktor Vlach), Vladimír Bubeník (Milouš), Tomáš Bartoník (Doktor Zajíček, majitel lodi), Ilona Zbořilová (Ošetřovatelka), Jan Katzer (1. stěhovák, kamelot, zřízenec), Dominik Piták (2. stěhovák, Pe­pík)

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Divadlo

E-mail:
Telefon:+420 565 324 927
Adresa:Solní, Pelhřimov
GPS:N 49.430883, E 15.221455 (zobrazit na mapě)