One Human Show Simony Babčákové

Divadlo. Divadlo, Pelhřimov. Vstupné 350 Kč.

Akce již proběhla.

Předprodej bude zahájen v pondělí 1.2. v 8:30 hodin

Vstupné: v předprodeji 290 Kč, na místě 350 Kč

Veselá improvizační show Simony Babčákové – večírek s nadsázkou a bez cenzury.

Celé vystoupení je velice interaktivní, vstupují do něj nálady a pocity diváků a vzniká tak společné nikdy neopakovatelné dí­lo.

Přijďte zažít jedinečný večer s neuvěřitelnou atmosférou propojení diváků s vystupujícími.

Mluvené slovo střídá hudba a lahodný zpěv Tony Nyass, Vladimíra Keichera – klávesy kytara, Honzi Melichara – beat box.

SIMONA BABČÁKOVÁ

Herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška, která vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, působila též v Klicperově divadle v Hradci Králové, aby zakotvila v Dejvickém divadle, kde působí dodnes. Kromě herectví se věnuje také moderování, přednáškám, načítání knih (např. Sheryl Sandbergová – Opřete se do toho, Torey L. Hayden – Spratek) a vede improvizační workshopy.

Uvádí i své improvizační večery. Po dlouhodobé spolupráci s Ester Kočičkovou a jejich vyhlášených improvizacích v Rock café, založila v roce 2015 improvizační skupinu NO A, která vznikla z Laboratoří, workshopů v Dejvickém divadle. Vystupuje také v muzikálu HELLO, DOLLY! v divadle Studio Dva a v Kalichu nastudovala v režijním vedení Skutru hru o autistickém chlapci Podivný případ se psem.

Hrála ve filmu Jana Hřebejka U mě dobrý (2008) a Nestyda (2008). Zahrála si také ve snímcích Nuda v Brně (2003), Stop (2007), Děti noci (2008), Comeback (2008), Zoufalci (2008), ve filmech Roberta Sedláčka: Největší z Čechů (2009) – cena kritiky za hlavní ženskou roli a nominace na Českého lva, Rodina je základ státu (2011) – cena filmové kritiky za vedlejší ženskou roli a nominace na Českého lva. V roce 2012 si zahrála ve filmu Davida Ondříčka Ve stínu. Také se jí splnil životní sen a zahrála si animovanou postavu ve filmu Alois Nebel (2010).

V roce 2013 seriál Čtvrtá hvězda.
V roce 2014 hrála ve filmu Díra u Hanušovic v režii Miroslava Krobota. Ve stejném roce hraje i v seriálu České televize Neviditelní.
V roce 2015 film Vybíjená v režii Petra Nikolajeva podle knihy Michala Viewegha. V tomto roce byla nominovaná na cenu TýTý v kategorii herečka.

Dále komedie Hodinový manžel a Manžel na hodinu v režii Tomáše Svobody, Seriál Ohnivé Kuře, v seriálu Krmelec pro stream.cz hrála zásadní postavu Straky, rodinný film Přání k mání v režii Víta Karase.

Více informací: http://babcakova.cz/.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Divadlo

E-mail:
Telefon:+420 565 324 927
Adresa:Solní, Pelhřimov
GPS:N 49.430883, E 15.221455 (zobrazit na mapě)