Kšanda

Divadlo. Divadlo, Pelhřimov. Vstupné 290 Kč.

Termín konání: čtvrtek, 24. 5. 2018, 19:00

Vstupné: 290 Kč, 310 Kč, 330 Kč

O představení:

Skvělá komedie ze současnosti – v hlavní roli se známým komikem Jaroslavem Sypalem – je nabitá humorem v podání předních herců pražských divadel.

Vzestup a pád malého človíčka vás rozesměje.

Hrají: Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Miluše Bittnerová, Tereza Šefrnová, Rostislav Kuba, Michaela Kuklová, Milan Pitkin, Petr Jančařík.

„Nelétej příliš vysoko,všimnou si toho…“

Magda Olezlá a Jindřich Klíště jsou milenci. Plánují společný život, ale ještě předtím se snaží získat hodně peněz a přitom zůstat čistí. Vymyslí ďábelský plán. K jeho realizaci zneužijí manžela Olezlé – Huberta Kšandu.

Pomůžou mu postupně vystoupat až na samý vrchol kariéry a pak jimi nastražená past sklapne. Olezlé s Klíštětem už nic nebrání k dosažení vytouženého cíle. Jejich růžové sny o bohatství se začínají plnit. Ale všechno je nakonec úplně jinak… Příběh o lidské hrabivosti má nečekané rozuzlení.

Komedie „Kšanda“ je nabitá dějem a originálním humorem. Dialogy ostré jako bič a strhující tempo nenechají diváky ani na chvíli vydechnout.

Přijďte se o tom přesvědčit. Láska ke „Kšandovi“ kvete v každém věku.

Zajímají Vás i ostatní akce v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Divadlo

E-mail:
Telefon:+420 565 324 927
Adresa:Solní, Pelhřimov
GPS:N 49.430883, E 15.221455 (zobrazit na mapě)