Zloděj byl dopaden

Pelhřimovští policisté objasnili případ krádeže platební karty, ke které došlo na začátku června v jednom z podniků v Pelhřimově.

Pětadvacetiletému muži z Pelhřimovska policisté sdělili podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. K činu došlo v nočních hodinách v jednom z podniků na ulici Pod Náspem. Tehdy neznámý pachatel zde odcizil odloženou tašku, ve které se mimo jiné nacházela i platební karta. Policisté na místě činu provedli ohledání a potřebné zadokumentování. V rámci pověřování se jim podařilo zjistit, že podezřelým z této trestné činnosti je pětadvacetiletý muž, který byl již v minulosti soudně trestán, a to na konci loňského roku. Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení a nadále provádí prověřování. V případě odsouzení podezřelého muže a uznání jeho viny, mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: Stanislava Miláčková/Policie ČR

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Ilustrační obrázek. Zdroj: Visa

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze