Žena odcizila sekerky a nůžky

Policisté z obvodního oddělení v Pelhřimově sdělili podezření třiatřicetileté ženě z Příbramska podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Činu se žena dopustila koncem března v dopoledních hodinách v jednom z obchodních řetězců na ulici Pražská v Pelhřimově. V prodejně vzala z volně přístupných regálů čtyři sekerky a troje nůžky v celkové hodnotě téměř pěti tisíc korun. Následně si odcizené věci vložila do kabelky a bez zaplacení prošla prostorem pokladen, kde byla kontrolována pracovníkem prodejny. Přivolaní policisté provedli ohledání místa krádeže a vše zadokumentovali. Dále policisté zjistili, že se jedná o ženu, která byla již v minulosti potrestána za majetkovou trestnou činnost, a to pravomocným rozsudkem okresního soudu na začátku letošního roku. Třiatřicetileté ženě za takový trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: Stanislava Miláčková/Policie ČR

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze