Rekonstrukce semaforů

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

V týdnu od 9. 12. 2019 bude probíhat v Pelhřimově kompletní rekonstrukce semaforů.

S dopravními komplikacemi a výrazným zdržením při průjezdu městem musí v příštím týdnu počítat řidiči, kteří budou projíždět Pelhřimovem. Bude se jednat o dopravní problémy na průtahu silnice I/34 městem ve směru od a k dálnici D1 a průtah městem – silnice I/19 a II/602 ve směru Tábor, Jihlava.

Policisté z územního odboru Pelhřimov v rámci svých možností budou tyto křižovatky řídit a budou provoz v místech monitorovat a podle vývoje dopravní situace regulovat. Nicméně i v době běžného provozu semaforů vznikají v Pelhřimově běžně dopravní zácpy, zejména v dopravních špičkách. V souvislosti s rekonstrukcí semaforů lze však předpokládat, že se situace v počtu a době trvání dopravních zácp ještě zhorší, a to bez ohledu na snahu křižovatky řídit fyzicky. Dopravní komplice v Pelhřimově budou tedy zcela vyšší mírou ohrožovat komfort dopravy tak, jak jej místní obyvatele vnímají. Policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina se proto obracejí na řidiče, zejména na místní řidiče, aby pokud to nebude nezbytně nutné, raději cestování městem svými vozidly omezili. Pokud vyjedou, aby byli ohleduplní a trpěliví, neboť cesta jim bude trvat déle. Další zdržení provozu by přinesly případné dopravní nehody na průjezdu městem, proto je důležité, aby byli řidiči ukáznění.

Zdroj: mjr. JUDr. Dana Čírtková/Policie ČR

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze