Prodejkyně drog byla chycena

Pětačtyřicetiletá žena byla pelhřimovskými kriminalisty odhalena při prodeji pervitinu. Drogy prodávala i přestože byla v podmínce.

Žena drogu poskytla několika desítkám osob na území Pelhřimova a Humpolce. Pervitin podávala v několika případech zdarma jako protislužbu, např. odvoz vozidlem. Ve většině případů však žena drogu prodávala, přičemž někdy se jednalo až o desítky gramů pervitinu pro jednoho odběratele.

Žena byla již v minulosti soudně trestána. V únoru loňského roku jí byl uložen podmíněný trest odnětí svobody za majetkovou trestnou činnost se zkušební dobou až do letošního února.

Přestože byla v podmínce, v trestné činnosti nadále pokračovala. Na konci loňského roku opět prodala pervitin mladému muži a ženě. Kriminalisté proto nyní rozšířili trestní stíhání o přečin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Za tuto trestnou činnost ženě hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj: Mgr. Stanislava Miláčková/Policie ČR

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Ilustrační foto

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze