Opilý muž poškodil zrcátko vozidla

Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 5. září krátce před půl desátou večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který na ulici Tylova v Pelhřimově poškozoval zaparkované vozidlo.

Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku. Policisté muže na místě nalezli. Zjistili, že se jedná o pětatřicetiletého muže z Humpolecka, který poškodil u zaparkovaného osobního automobilu Dacia levé zpětné zrcátko. Muž vykazoval známky značné opilosti, proto u něj policisté provedli dechovou zkoušku. Výsledek byl pozitivní a jeho naměřená hodnota činila 3,29 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že muž bude v protiprávním jednání pokračovat, policisté ho zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Z přestupku proti majetku se muž bude zodpovídat před příslušným správním orgánem.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze