Muž vyhrožoval sebevraždou

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Jednotky integrovaného záchranného systému aktivoval ve čtvrtek 12. ledna okolo půl šesté večer telefonát o chystané sebevraždě.

Policisté přijali na tísňové lince oznámení od jednapadesátileté ženy, která operačnímu důstojníkovi uvedla, že má obavu o život svého padesátiletého přítele. Ten jí sdělil, že chce spáchat sebevraždu. Z tohoto důvodu operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku z obvodního oddělení Pelhřimov. Žena také sdělila, že její přítel svoji výhrůžku umocnil tím, že v ruce držel nůž.

Po příjezdu na místo policisté s mužem navázali kontakt. Na místo se dostavila také zdravotnická záchranná služba, jejíž lékařka po vyšetření muže konstatovala, že vzhledem k popsaným okolnostem se muž nachází ve stavu, kterým by mohl bezprostředně ohrozit svůj život, a doporučila jej umístit na protialkoholní záchytnou stanici. Muž totiž měl pozitivní test na alkohol, a to 1,52 promile. Z výše uvedených důvodů policisté muže zajistili a převezli ho k vystřízlivění.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Ilustrační foto

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze