Můž demoloval chatu

Policisté integrovaného operačního střediska přijali 21. března krátce před jednou hodinou ráno oznámení o muži, který ničil vybavení v rekreačním objektu v jedné z obcí nedaleko Pelhřimova.

Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku z obvodního oddělení v Pelhřimově. Policisté na místě zjistili, že se jedná o devětatřice­tiletého muže z Pelhřimovska, který byl viditelně pod vlivem alkoholu. Muž na chatě své známé poškodil část vybavení objektu v hodnotě kolem čtyř tisíc korun. Policisté u muže provedli odborné měření na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, které bylo pozitivní. Naměřená hodnota činila 2,8 promile. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že muž bude ve svém jednání pokračovat, policisté ho zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž se svým jednáním dopustil přestupku proti majetku, ze kterého se bude zodpovídat před příslušným správním orgánem.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Ilustrační foto

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze