Jatka Fest odehrál svůj nejlepší ročník

Výborné kapely, krásné počasí, nádherné dívky a někdy i bláznivé kapely. Návštěvníkům Jatka Festu skutečně nic nechybělo.

Město Pacov přivítalo v pátek 30.června a v sobotu 1. července šestý ročník dvoudenního hudebního festivalu Jatka Fest. Akce se konala za podpory města Pacova, v krásném prostředí zámeckého parku. Pro účastníky byl připraven bohatý celodenní program. Sobotní koncerty probíhaly dokonce na dvou pódiích.

Na rozdíl od předchozích ročníku, akce začala paralelně s fotbalovým turnajem již ráno od 10h programem pro nejmenší. Byla zde připravena tvořivá zábava v podobě dílen, pouťových atrakcí a dalších zajímavostí.

Největší hvězdou festivalu byly kapely No Name, XINDL X, Marpo & Troublegang, Horkýže Slíže a David Koller. Na festivalu dále vytoupily Ben Cristovao, Jelen, Voxel, Rybičky 48, Dukla Vozovna, Vašo Patejdl, UDG, Sebastian, Cocote Minute a The Tap Tap.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze