Byl opilý, neuměl se chovat a skončil na záchytce

Policisté integrovaného operačního střediska přijali v neděli 18. prosince okolo sedmé hodiny večer na tísňové lince 158 oznámení, že v jednom z pelhřimovských barů se nachází opilý muž, který obtěžuje obsluhu.

K události došlo v baru na ulici Dr. Kralerta, kde pětadvacetiletý muž i přes vyslovený zákaz obsluhy vstupoval za barový pult a dále obsluze vyhrožoval fyzickým napadením. V tomto jednání pokračoval i po příjezdu policistů. Ti ho proto opakované vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání, ale muž na výzvy policistů nereagoval. Z tohoto důvodu ho policisté zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Policisté s mužem také provedli dechovou zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu, která byla pozitivní. Její výsledek dosahoval téměř 2,9 promile. Muž je v tomto případě podezřelý ze spáchání přestupků proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití, za což mu ve správním řízení hrozí pokuta.

Autor: David Linhart/Policie ČR

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze