Zubaři v Pelhřimově

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Jste spokojeni s kvalitou svého zubaře? Koho doporučují naši čtenáři a kterému zubaři je lepší se obloukem vyhnout?

V minulém týdnu nám do redakce napsala Zdeňka L., že není spokojené s kvalitou svého zubaře:

Na dnešek jsem byla objednaná k zubaři. Nejen, že se čeká na „opravu zubu“ 2 měsíce, ale také v čekárně ordinace se čeká normálně 1 hodinu!!! Já jsem byla objednaná na 15.00 a v 15.30 vzal MUDr. Crha paní, která byla na 14.30! Je tohle normální? To se prý děje u všech zubařů v Pelhřimově. A oni jsou jako kdo? Proč já bych měla čekat tak dlouho? Minule jsem také hodinu čekala. Kdybych v práci někoho nechala čekat 10 minut, už by mi vynadal, že se mu nevěnuji. Ale lékaři… Co s tím uděláme? Já u MUDr. Crhy končím a vrátím se do Kamenice k MUDr. Hannovi. U něj jsem čekala vždy max.5 minut a je to velice slušný člověk a dobrý zubař. Sice je to dojíždění, ale nebudu ze sebe blbce. Co vy na to?

Takže co Vy na to? Koho byste doporučili a za kým rozhodně nechodit? Napište nám do diskuze pod článek!

Komentáře dalších čtenářů:

Eva M.: Ja ano chodime k Mudr Fridrychova Horni Cerekev,a super.

Radka K.: Chodím k Mudr. Dvořákové,dříve jsem s ní byla spokojena ale teď je to horší a horší.sice nečekám ale oprava zubů je tak ničemná že plomby padají jedna za druhou a jsem tam každý týden.Navíc nepoužívá rukavice a pravidelně mám po její návštěvě zánět v zubu.a to i z rány po vpichu umrtvovací injekcí.a to nejsem jediná v mém okolí kdo si na toto u paní dvořákové stěžuje.

Áďa S.: Chodím k paní doktorce Kohoutové na osvobození. Spokojená jsem s ní dříve byla, ale nyní už nejsem. Po každé opravě plomby mi plomba do půl roku vypadne a musím tam znovu. Sice sedím v čekárně chvilku, ale od toho se pak taky odvíjí doba, kterou strávím v ordinaci. Nikdy tam nejsem déle jak 15 minut a podle toho to také vypadá. Teď jsem začala dojíždět na dentální hygienu do Třebíče a přístup je tam úplně jiný. Byla jsem tam i na trhání 8 a musím říct, že jsem velice spokojená. Ale zase je to o tom, že člověk někam dojíždí.

Liduš V.: Já chodím do Horní Cerekve k MUDr. Fridrichový, je sice fajn, ale nezná umrtvovací injekci…proto hodně lidí si hledá zubaře v Batelově, Novém Rychnově nebo v Pejru. Teda jsou to hlavně rodiny s dětma. Ale nestěžuju si, zuby umí spravit výborně, jen je to „bubák“ malých dětí

Zdeňka L.: Chodila jsem k Dr.Crhovi, který je sice normální zubař, i když drahý, ale vadí mi strašně dlouhé čekací doby. I když jsem byla objednaná, čekala jsem 1 hodinu úplně normálně, což mi vadí. Chodím do Kamenice k Dr. Hanovi a super. Bohužel zase dojíždění!

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze