Hladový vlk Karkulku v sobotu nesežral

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Městské sady v Pelhřimově ožily v sobotu 14. září pohádkovými postavami, potkala jsem zde mužného vodníka, sympatickou princeznu Zubejdu, urostlého černokněžníka, rozverného Macha a Šebestovou, hodné krátkozraké čerty i přívětivou ježibabu.

Pozdravil mě i dobrácký maxipes Fík, červená Karkulka se zlatými vlásky měla nejen štíhlé nohy a módní sukýnku, ale i dobrou náladu. K mému údivu hladila hladového vlka, možná proto, že byl plyšový. Můj nevšední zážitek umocnil anglicky mluvící krokodýl, medvídek a opálený princ. Uplakané počasí nakonec pohádce přálo a nechyběla ani dobrá nálada a spokojené děti. Pohádkový les uspořádalo pro rodiče s dětmi pelhřimovské středisko FOKUSU Vysočina v rámci akce Týdny pro duševní zdraví. Pohádkové postavy se předvedly ,,v novém" i díky grantovému programu ČSOB a ERA Pomáháme společně, který umožnil zakoupení nového šicího stroje do chráněné dílny. Týdny pro duševní zdraví podpořil také Kraj Vysočina, Rozvojový fond města Pelhřimova, VZP, místní firmy a sponzoři. Děkujeme!

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • FOKUS Vysočina Pohádkový les
  • FOKUS Vysočina Pohádkový les 2
  • FOKUS Vysočina Pohádkový les 3
  • FOKUS Vysočina Zdravá Karkulka
  • FOKUS Vysočina Pohádkový les

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze