Den plný informací pro celou rodinu

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

prezentace činnosti organizací a služeb, výstavy kompenzačních pomůcek pro zdravotně postižené i seniroy, workshopy a interaktivní ukázy pro malé i velké

Prezentace poskytovatelů sociálních služeb proběhne v úterý 18.června na pelhřimovském Masarykově náměstí. Jednotlivá zařízení sociálních služeb a zájmové organizace působící na Pelhřimovsku představí a přiblíží své služby dospělým i dětským návštěvníkům, kteří se mohou těšit mimo jiné na ukázky kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro osoby s tělesným, zrakovým, i sluchovým postižením a seniory. Zájemci se budou moci seznámit se znakovým jazykem, výcvikem a dovednostmi vodících psů, vyzkoušet si chůzi s bílou holí v podmínkách simulované slepoty, otestovat si finanční gramotnost a kvízy k trénování paměti, získat informace o SOS tísňových tlačítkách pro seniory a mnoho dalšího. Po celý den akci hudebně doprovodí žáci a učitelé ze Základní umělecké školy.

Prezentace je realizována Zdravým městem Pelhřimov ve spolupráci s Místní akční skupinou Šipka a Centrem pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s., pod záštitou starosty Města Pelhřimov Ladislava Meda.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze