Příměstské tábory s Hodinou H v Pelhřimově

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Hodina H letos v létě rozhodně nezela prázdnotou. Prostory Hodiny H byly plné dětí díky příměstským táborům. S příměstkými tábory jsme poznali řemesla, procestovali celý svět, zavítali do světa fantazie a věnovali se vědě. Byla to prostě zábava!

První příměstský tábor s názvem „Ten umí to a ten zas tohle“ se věnoval řemeslům a sportu. Druhé téma znělo „Kreativně kolem světa“ a s dětmi jsme zavítali do Afriky, Austrálie, Ameriky, Asie a i do Evropy. Dokonce jsme se seznámili i s tanci a tradicemi jednotlivých kontinentů. Třetí týden jsme se věnovali fantazii a pohybu, a proto jsme každý den strávili s jinou pohádkou. Poslední příměstský tábor „Malí Einsteini“ byl věnován pokusům a tématům jako barvy, elektřina, fyzika a chemie. Každý týden nás také čekal výlet a to na hrad Kámen, do Kamenice nad Lipou na Hračkobraní, do Houbového ráje u Jindřichova Hradce a do vědeckého centra Vida v Brně. Všechny dny byly plné aktivit neformálního vzdělávání, což znamená, že jsme se vždycky něco nového naučili a zároveň jsme u toho zažili mnoho zábavy. Stihli jsme i opakování ze školky a ze školy zábavnou formou a s našimi zahraničními dobrovolníky na programu Evropský sbor solidarity nechyběla ani angličtina. Bylo to léto plné učení a úsměvů! Realizace letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Více informací o Hodině H najdete na https://www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze