Podnikám a vynikám

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

V polovině října se v Pelhřimově spustí zcela ojedinělý projekt pro ženy nazvaný „Podnikám a vynikám“.

Českobudějovická Attavena, o.p.s. startuje 16. října v Hodině H bezplatné kurzy počítačových a komunikačních dovedností.

„Měla jste někdy touhu, stát se podnikatelkou a dostala jste šanci, si to nanečisto vyzkoušet a zjistit, zda právě podnikání je pro vás to pravé? My vám tuto možnost nabízíme“, říká koordinátorka projektu Kristýna Vosátková.

Výuka bude v Hodině H každou středu a čtvrtek a samy účastnice si budou moci zvolit, zda budou chodit na dopolední či odpolední kurz. Do projektu se zapojí celkem 24 účastnic, vyzkouší si, co všechno obnáší založení a rozjezd vlastní firmy, naučí se využívat marketingové nástroje, zvládat základní účetnictví i to, jak prezentovat své produkty a služby.

Kurzy trvají do konce ledna a jejich součástí budou i dva víkendové workshopy. Ty se uskuteční v penzionu Sedlácký dvůr, kde budou mít účastnice zajištěné ubytování, stravu a program nabitý hlavně praktickými dovednostmi. „Účastnicí se může stát každá žena, která má chuť na sobě pracovat a něco nového se naučit“. Během kurzu budou moci účastnice využít bezplatně hlídání pro své děti.

Projekt Podnikám a vynikám je financován z prostředků ESF prostřednictvím programu pro Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Více informací získají zájemkyně na internetových stránkách www.podnikamavynikam.webnode.cz nebo u koordinátorky projektu na telefonu 774 223 428. „Zájemkyně se také mohou přihlásit na nezávaznou informační schůzku, kterou pořádáme v Hodině H ve čtvrtek 19. září a ve čtvrtek 3. října vždy od 9.30“, uzavírá Vosátková.

Mgr. Kristýna Vosátková
Koordinátorka projektu
774 223 428
kristyna.vosatkova@attavena.cz

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Podnikám a vynikám
  • Podnikám a vynikám
  • Podnikám a vynikám
  • Podnikám a vynikám
  • Podnikám a vynikám

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze