Vysočina Fest 2015

Vysočina fest odstartoval svůj třetí ročník a nabitý je k prasknutí. Navíc se letos na festivalu i můžete vykoupat!

Vysočina Fest je letos ještě více multižánrový kulturní festival než kdy dříve. Skvělou muziku na několika pódiích jihlavského amfiteátru doplňuje opět také Chillout zóna. Toto místo přináší atmosféru kalifornských pláží přímo do srdce Vysočiny! Pláž, písek, bazén, DJ´s, sportovní aktivity, exhibice, móda, street art, tanec a koupání! Proto si na letošní festival nezapomeňte přibalit i plavky!

Na hlavní stage vystoupí např. VOJTA DYK & B-SIDE BAND. Následovat bude stále populárnější kapela CHINASKI, chybět nebude ani punkrock v podání slovenské skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, vzpomínka na osmdesátá léta ARAKAIN + LUCIE BÍLÁ, poté bude k vidění další legenda WANASTOWI VJECY, lidovky v jiném duchu hrající ČECHOMOR, pořád ještě mladá kapela MANDRAGE, po vážném úrazu vracející se zpěvák MICHAL HRŮZA a populární slovenské kapely NO NAME a INÉ KAFE.

Na druhé stage vše zahájí mladá a perspektivní místní kapela LIKE-IT, následovaná slovenskou DAROU ROLINS, první den festival uzavře v duchu hip-hopu slovenským duem MOJA REČ. Druhý den si můžete poslechout hip-hopovou legendu PRAGO UNION (ex Chaozz) či CHAMPION SOUND. Poté přijde na řadu nejpunkovější VISACÍ ZÁMEK, písničkář XINDL X a znovu zrozená skupina STROMBOLI. V sobotu zahraje ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS, MŇÁGA A ŽĎORP, WOHNOUT a KONTRAFAKT.

Pozor! Jediné, co můžeme pořadatelům vytknout je, že program festivalu nesouhlasí s jejich oficiální mobilní aplikací. Řiďte se proto raději instrukcemi moderátorů, jinak by se Vám mohlo stát, že o svého oblíbence přijdete!

Jaká je na festivalu atmosféra? Jednoduše, je to „jízda“! Krásné hostestky, spousta dobrého pití a výborná atmosféra při koncertech! Podívejte se na několik záběrů z koncertu Chinaski:

Vysočina fest není jen o hudbě

Je libo Coca-Cola „drtivou porážku“ nebo tetování kamkoliv? Vysočina fest není jen přehlídkou hudebních kapel, na své si přijde celá rodina.

Podívejte se na krátký průřez ročníkem 2015:

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze