V Pelhřimově vystoupí MC Dr. Kary

Dr. Kary - frontman kapely the Fast Food Orchestra a jeden z nejrespektovanějších MCs na české alternativní scéně, vystoupí již příští sobotu 05.07.14 v pelhřimovské čajovně Utopia.

Živá legenda české reggae a jungle scény dorazí poprvé do Pelhřimova. Na začátku devadesátých let byla v Praze založena jungle a drum and bass formace Gardenzitty. ( http://cs.wikipedia.org/…/Gardenzitty ) Od vzniku této formace se může datovat hudební růst Dr. Karyho. V České republice nenajdete legendárnějšího MCho a zpěváka. Status legendy si vysloužil také díky jeho pestrému žánrovému rozsahu. Kary začínal jako drum and bassový MC ale narazit na něj můžete například u hiphopové projektu společně s Indy & Wich,

spolupracoval na alternativním projektu se seskupením Nana Zorin, hostoval s několika kapelamy jako například Sto zvířat nebo Polemic, je neodmyslitelnou tváří a jedním z frontmanů české ska kapely Fast Food Orchestra.

Na triku má také spolupráci s legendárním selectorem Liquidem A, djkou Katchou či houseovým veteránem DJem Trávou.

Hudební podpora proběhne v podání djs:

Utopia bude mít otevřeno již od 17:00, hudební program zahájí W23 po osmé hodině. Konec události záleží jenom na Vás ;) Ačkoliv je Utopia spíše čajovna na baru bude k dostání jak pelhřimovské pivo tak i rozličná nabídka drinků či vína. Vstupné lidových 80,–

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze