Svátek čokolády v kulturáku

Jako každý rok Hodina H připravila svoji tradiční akci Čokoládová hodina v pelhřimovském “kulturáku” pro všechny návštěvníky a milovníky čokolády.

Více než pětset návštěvníků zavítalo na další ročník lahodné akce Hodiny H a ochutnalo nejrůznější čokolády a dezerty z celého světa.

Oblíbená čokoládová fontána byla hitem i během letošního ročníku. Tradičně byly k vidění výrobky Fair Bio a Delishopu Pelhřimov. Prostorami voněl lahodný horký polibek připravený Hodinou H, který nejenže krásně voní, ale i skvěle chutná. I letos akci doplnila taneční vystoupení tanečního klubu Hodina H a nejvíc na “dračku” šly dobroty od holek ze seniorklubu alias “seňoritas klub” ze Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H. Děti ze školních družin a děti, které zavítaly na akci, se mohly zapojit do nejrůznějšího čokoládového tvoření s místními i zahraničními dobrovolníky. Novinkou byla čokoládová kosmetika, dobroty z kavárny Ateliér a nádherné čokoládové produkty z čokoládovny Kamila z Vyskytné u Jihlavy. A už známe i další nejlepší pelhřimovskou čoko-dobrotu! Tříčlenná komise ochutnala dezerty a vyhlásila, že vítězem se stala Zuzana Havlová se svou nejlepší pelhřimovskou čoko-dobrotou “čokoládový koláč”. Gratulujeme! Během Čokoládové hodiny šířila Hodina H i osvětu prostřednictvím zástupkyň iniciativy #prsakoule – prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Na akci byly k vidění výtvory dětí a žáků mateřských a základních škol z Kraje Vysočina, kteří se zapojili do soutěže o výtvarné ztvárnění “čokolády ve všech pádech”. Už se na Vás těšíme na příštím ročníku!

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze