Seniorská miniolympiáda

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Dny pro seniory, které se konaly v minulém týdnu na všech pobočkách Senior Pointů, byly zakončeny páteční Seniorskou miniolympiádou.

V Havlíčkově Brodě se sešlo k poměření sil ve sportovně společenských disciplinách celkem deset seniorských týmů z celého Kraje Vysočina. A své zastoupení měl i Pelhřimov. Senior Point Hodiny H z Města Pelhřimov vyslal týmy dokonce dva!

Na slavnostním zahájení Seniorské miniolympiády se sešlo celkem deset pětičlenných družstev včetně jejich doprovodu a celý organizační tým, který byl tvořen pracovníky havlíčkobrodského Senior Pointu a studentů Obchodní akademie a Hotelové školy Havlíčkův Brod. Studenti 2. ročníku se na své domácí půdě, kde celá olympiáda probíhala, stali nejenom organizátory, ale i rozhodčími jednotlivých disciplín. Šipky, kuželky, hod na plechovky, slalom a stavění pyramidy z kelímků, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v nejkratším čase. Nad hladkým průběhem sportovního klání dohlížela hlavní organizátorka a rozhodčí olympiády Ilona Loužecká, kontaktní pracovnice Senior Pointu Havlíčkův Brod. „Jsem ráda, že bylo možné za podpory kraje letošní ročník rozšířit i o další týmy z ostatních Senior Pointů v celém kraji. Od seniorů jsem zaznamenala velice kladné odezvy a již nyní se těší na další ročník,“ zhodnotila průběh akce Ilona Loužecká.

Podtrženo, sečteno, ve 14:00 hodin bylo vše připraveno ke slavnostnímu vyhlášení. Oceněni byly všechny zúčastněné týmy, poháry a medaile předali zástupci kraje prvním třem nejlepším. Pelhřimovská reprezentace získala krásné 6. a 9. místo a paní Zíková z pelhřimovského týmu „seňoritas klub“ dokonce získala pohár pro nejlepšího jednotlivce za celou miniolympiádu. Všem moc gratulujeme a těšíme se na další ročník, protože nám hned začíná „olympijská příprava“.

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Eva Havlíčková

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze