Recykliteratura v Pelhřimově!

Výstava ready made anekdot jejichž vyznění balancuje někde mezi totálním nonsens a univerzálně platnou pravdou se dostala i do Pelhřimova!

Vernisáž výstavy ready made anekdot, jejichž vyznění balancuje někde mezi totálním nonsens a univerzálně platnou pravdou, proběhne ve pátek 06.02. 2015 od dvaceti hodin v pelhřimovském klubu a čajovně Utopia.

„Příběhy z fotografií a textů nalezených v knihách a časopisech. Krátké, často absurdní anekdoty nebo znepokojující fragmenty.“ to je stručná charakteristika projektu Recykliteratura z jehož facebookových stránek, které si našli již přes jedenáct tisíc fanoušků. 

Nad komiksovými anekdotami, za kterými stojí výtvarník a scénárista Vojtěch Mašek a nakladatelka Karolina Voňková, vám někdy minimálně cuknou koutky a někdy se ve vás může něco zastavit a pustit pozpátku. It makes your day!

Oficiální začátek vernisáže je naplánován na dvacátou hodinu, poté zahraje několik kapel- jmenovitě: Spirit Desire – grunge rock z rakouského Linze, některým návštěvníkům Utopie již dobře známá parta Tigerwizard z Vídně, hrající těžkotonážní metalcore a one-man-post metal show Michaela Zimella rovněž z Linze. Vstupné je dobrovolné.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Čas na rozmyšlenou
  • Fidelův sen
  • Znamenitý vypravěč

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze