Přijďte si advent zpestřit tvořením a tancem do Vlasenice

Vlasenice u Kamenice nad Lipou – Taneční a pohybová škola kamdance pořádá v sobotu 6. prosince svou první Mikulášskou akademii, a to ve Vlasenici u Kamenice nad Lipou v rámci tamního tvořivého odpoledne.

Program ve vlasenickém kulturním domě začne ve 13 hodin vánočně laděnými tvořivými dílnami pro děti i dospělé, ke kterým se úderem 14. hodiny přidají tanečníci z kamdance. „Vystoupení zahájí originální taneční skupinky našich dospělých členů, po nich budou následovat děti. Ty postupně představí všechna taneční a sportovní odvětví, kterým se u nás ve škole věnují od letošního října,“ nastínila Dagmar Chrpová, zakladatelka a ředitelka kamenické Taneční a pohybové školy kamdance. Ve Vlasenici se tak představí mladí nadšenci pro street dance, zumbu, twerk, gymnastiku, parkour či taekwondo.

Návštěvníci akademie se budou moci podívat, jaký velký kus práce malí i velcí tanečníci a sportovci odvedli za pouhé dva měsíce. „Za svou píli a odvahu představit své začátečnické umění veřejnosti si rozhodně všichni zaslouží velké uznání,“ dodala Chrpová.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Podzimní trénink mladých parkouristů v terénu - na autobusovém nádraží v Kamenic
  • Trénink mladých gymnastek
  • Mladí taekwondisté  na společné fotografii se svými trenéry
  • Oficiální představení Taneční a pohybové školy kamdance se v Kamenici nad Lipou

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze