Prezident ..................

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

jak jsem volil prezidenta

..a máme to za sebou. Tajně jsem doufal, že zvítězí pan Schwarzenberg nad buranstvím, pomlouvačností, napadáním, hledáním špíny, laciným osočováním a negativní energií v podání našeho nového pana prezidenta Zemana. Bohužel.. Ale co čekat od většiny našeho národa. Setkávám se s tím na každém rohu. V obchodech, na ulici, v práci, prostě všude. Lidé na sebe hledají špínu, řeší kraviny, pomlouvají, závidí, jsou agresivní. To vše je bohužel nedílná součást velké části našeho národa a náš nový prezident mu jde vzorným příkladem. Takže se asi nelze ani divit zvolení naší nové hlavy státu. Jaký lid, takový prezident. Jaký prezident, takový lid.

Jsem smutný. Jeden samolibec z postu odešel a druhý nastupuje.Doufal jsem v emigraci Klause, doufal jsem, že se lid poučí a že bude žádat změnu a i z tohoto důvodu mne trochu tato volba překvapuje. Nebo ne?

A co vlastně lidem vadilo na panu Schwarzenbergovi. Jeho vada řeči? Jeho český původ? A co vlastně láká lidi na Zemanovi? Jeho spolupráce s komunisty? Jeho agresivní a nadřazené chování?

Tady nemám stále úplně jasno… možná mi můžete v tomto směru příznivci pana Zemana poradit …

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze

  • +Lu+ No, příspěvek autora má sice mnohem větší působnost a zaměření než jenom na pelhřimovský "ďolík", ale bohužel se s ním plně ztotožňuji. Ostatně Pelhřimáci také volili a to takto: http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/zeman-ovladl-i-pelhrimovsko_2012.html. Ale nezoufejme (platí pro zbylých 38%), čas běží a jednou třeba slušnost zvítězí. A možná bude i normální nelhat...
    2013-01-28 08:54:24nahlášeno · smazat