Michal David na Lipnici

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Pod Lipnicí vystoupí král diskoték! Lipnice nad Sázavou – Amfiteátr pod hradem v Lipnici nad Sázavou bude letos kromě tradičního festivalu Rocková Lipnice hostit v polovině června i megakoncert Michala Davida.

Za koncertem stojí pořadatelé festivalu Rocková Lipnice, který vloni oslavil dvacáté narozeniny. Chtějí ještě více oživit dění v amfiteátru pod hradem. „Dřív to v amfiteátru žilo, během roku se zde konalo několik festivalů. Postupně ale skončily a z těch velkých zůstala v podstatě už jen Rocková Lipnice. Zdálo se nám škoda, že takový pěkný prostor najde využití jen párkrát do roka,“ odhaluje spolupořadatel koncertu Vašek Duben.

Kromě tradičního festivalu tak letos uspořádají i megakoncert Michala Davida. „Chtěli jsme tentokrát zaujmout i příznivce jiné než rockové muziky, proto padla volba právě na krále diskoték,“ vysvětluje často kritizovanou změnu žánru Vašek Duben.

Megakoncert Michala Davida se uskuteční v sobotu 14. června. Předprodej vstupenek startuje na serveru www.ticketstream.cz na začátku února. Vstupenky v předprodeji vyjdou na 350 Kč, na místě pak zaplatíte 450 Kč.

Více informací www.michaldavidnalipnici.cz.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Michal David Lipnice nad Sázavou
  • Michal David Lipnice nad Sázavou

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze