Lipnice zažila svůj Diskopříběh!

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Nonstop, Decibely lásky, Pár přátel nebo třeba Každý mi tě lásko závidí – i takové hity zazněly na sobotním Megakoncertu Michala Davida v Lipnici nad Sázavou. Král diskoték předvedl zaplněnému amfiteátru velkolepou show.

Mraky nad Lipnicí rozehnala krátce po devatenácté hodině diskotéka Martina Hájka, který rozproudil publikum na tu správnou provozní teplotu. Před půl devátou se pak za hlasitého potlesku všech diváků objevil na pódiu sám Michal David. Spolu se svou kapelou odehrál více jak dvouhodinový koncert, na kterém nechyběly jak lety prověřené hity, tak skladby z posledních let. „Jste vážně skvělé publikum, a pokud jsme vás nezklamali, rádi se sem někdy v budoucnu vrátíme,“ slíbil před třetím přídavkem populární hitmaker. Ani po jeho odchodu ale zábava nekončila. V rozjeté party pokračoval Martin Hájek, který opět mixoval hity z 80. a 90. let. Amfiteátr v Lipnici nad Sázavou ale na dlouhou dobu neutichne.

Už na konci měsíce, v pátek a v sobotu 26. a 27. června, se zde uskuteční 21. Rocková Lipnice. Vystoupí například kapely Harlej, Alkehol, Arakain nebo Mňága a Žďorp. Více na www.rockovalipnice.cz.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze