Kultura pro mladé

Mrtvé město Pelhřimov

Pelhřimov město mest je mrtve? Na akce nikdo nechodí to uz žijeme jen online zivoty ?

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze

  • +Lu+ No nevím přesně, co máš Ardy těmi akcemi na mysli, ale já mám pocit, že to právě není až zas tak hrozné. Koncerty ve Sklepě docela frčí, Tygřík stále stardard - i když už prý brzo skončí :( - a například "U stromečku se pelhřimákům očividně dost líbí a přes třeskutý mráz pár lidí přeci jenom vymění pohodlí gauče za horký drink a trochu té vzácné vánoční atmosféry. Jestli reaguješ na malou účast při sobotní akci ve Staré tiskárně (koncert Porksody), tak bych se zamyslel spíše nad lepší propagací, možná i dramaturgií.
    2012-12-10 08:48:41 · smazat
  • Ardy No to jsem zrovna nemyslel pátečná akce pork byla o.k. spíš mne překvapilo ze jsem tam neviděl žádné mladé boys and girls? Takže spíš mne zajímá co dnes dělají lidí kolem16- 18? mají vůbec chutˇ bavit se? Co by chtěli za kapely a DJs?Jak jsou spokojení s tím co jim dnes kulturní zařízení města Pelhřimov nabízí? Jo akce v tygříku dobrý a velký respekt, to samé sklep ale pokud lidi budou sedět doma tak to nikoho neužíví a za čas se dočkáme toho, že budou jen vzpomínky Psát tu něco o zamyšlení se nad dramaturgií či propagaci je úplně jiný příběh :-)Každý přeci má rád něco jineho a je jen dobře že zatím máme v Pelhřimově možnost volby. Bohužel jak jsi psal tygřík končí a jen čas ukáže kdo je bude následovat. je čas udělat restart pelhřimovské kůlturní scény jinak za čas budeme jen vzpomínat nad svařákem u stromečku jak kdysi Město měst umělo kůlturně žít.
    2012-12-10 21:04:17 · smazat