Festival NewCastles 2013 hlásí svůj první ročník

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

První ročník festivalu se uskuteční 29. června 2013 v malebném prostředí jižních Čech v Údolí u Nových Hradů. Prázdniny přichází, slavte na NewCastles a dejte si ten správný kulturní šálek kávy.

Festival NewCastles pořádí agentura Alfedus music ve spolupráci s městem Nové Hrady.

Pejr.info společně se Starou Tiskárnou pro vás připravuje soutěž o vstupenky na festival! Máte se na co těšit!

První ročník přinese hudební masáž rockových formací i skvělou zábavu pro každou věkovou skupinu. Brány festivalu se otevřou krátce po poledni, poté přijde nálož hudebních dechberoucích exhibicí. Ze zahraniční scény festival NewCastles nabídne kapelu Leander Rising, která je u domácího maďarského publika velmi žádaná a svůj okruh fanoušku rozšířila i do USA. Jejich účast jistě uvítají milovníci metalu. Svou energicky rozjetou show zaujme slovenské pop-punkové seskupení Zoči Voči, jež je v Čechách stále více oblíbené. Hudební fajnšmekři se mohou těšit na glam rock v podání italských S.E.X. Department. Jejich chytlavou muziku ve stylových kostýmech můžete znát z loňského ročníku festivalu Masters of Rock. Z Polska na NewCastles zavítá rock-metalová Good girl Maggie v čele s frontmankou obdařenou jak zvučným hlasem, tak také svým sex-apealem.Tato parta byla dříve známá pod názvem „Poison Words“.

Za českou scénu svou exhibici totálně roztočí Totální nasazení, zahrají festivalový mix své hudební tvorby a pochlubí se hity z nové desky „Oceloví ptáci“. Ve stylu punk-rocku neb pop-punku se představí i kapela zakázanÝovoce, Civilní Obrana nebo benešovská formace ATD. O svůj zájem se postará také rockerka tělem i duší Katka z Miss God. Hard-rock-metalový nářez pak naservíruje známá českobudějovická skupina Seven. Program festivalu zabrousí i do zcela jiných hudebních vod, vystoupí Milan Schelinger, který hraje repertoár na počest svého zesnulého bratra. Zavzpomínejte společně s Milanem na jednu s nejznámějších českých hvězd.

Festival krom hudebních vystoupení chystá také bohatý doprovodný program.

Další novinky festivalu NewCastles „čekujte“ na www.newcastles.eu nebo na facebooku www.facebook.com/…tlesFestival. Vstupenky jsou již k zakoupení na e-shopu.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Festival NewCastles

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze