BLUESOVÁ NOC II. - aneb dobří bluesmani se vracejí.

stejně jako dobří holubi se vždy vracejí, tak i kytarista, zpěvák a bluesman a pelhřimovský rodák Filip Zoubek po čase opět zavítá do klubu SKLEP MUSIC BAR.

The Blues Q stylově čerpají z kořenů černošské hudby, blues, jazzu a dalších žánrů a zajímavým způsobem interpretuje skladby od B. B. Kinga, Van Morrisona až po Boba Dylana či dokonce Johnyho Cashe. Akustické i elektrické verze vlastních i převzatých písní mají neobyčejnou atmosféru.

Filip pro nás objevuje i kouzlo hry na vlastnoručně vyrobený „cigar-box guitar“ – kytaru z krabice od doutníků, kterou na českých pódiích jen zřídka kdy uslyšíte. Osobitý projev všech členů kapely je založen z velké části na improvizovaných partech a neopakovatelné síle okamžiku.

„Po několika měsících se vracíme na Vysočinu a mé rodiště – Pelhřimov jsme si vybrali jako báječné místo pro křest debutového EP, které jsme natočili v studiu SONO, už se na vás moc těšíme“ dodává Filip Zoubek

Tím to však nekončí, můžete se těšit i na video projekci a další zajímavé hosty a hudební „kmotry“, kteří novému EP přijdou popřát hodně štěstí společně s The Blues Q zahrají několik bluesových evergreenů.

Bluesová noc II. startuje 16. Dubna 2016 od 21,00

FB událost: https://www.facebook.com/…76112210100/ více info: www.bluesq.cz

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze