Beyond the Structure zavítali i do Pelhřimova.

V úterý 07.10. zahráli v pelhřimovské čajovně Utopia estonští metalisté Beyond the Structure za podpory lokální „death-trash“ kapely Extreme.

„NAUSEATING TRUTH OVER EUROPE 2014“ tak se jmenuje turné kapely Beyond the Structure, v jehož rámci kapela zavítala i do Pelhřimova. Toto turné má celkem 8 zastávek, a to mimo Českou Republiku i v Polsku a na Slovensku. Žánr kapely by šel definovat jako technický death metal či tzv. death core – v duchu průkopníků tohoto žánru (Whitechapel, Despised Icon, Suicide Silence, atp.) .

Na hudební produkci která započala kolem deváté hodiny, dorazilo odhadem několik desítek posluchačů, nejen z Pelhřimova ale i z Jindřichova Hradce nebo Kamenice nad Lipou. Večer zahájila pelhřimovská kapela Extreme, která je místním fanouškům tvrdé muziky dobře známa. Po zhruba hodinovém vystoupení a krátké technické pauze byli vystřídani „hvězdami večera“. Estonská kapela Beyond the Structure zde představila mimo jiné svou poslední desku, podle které se jmenuje celé tour- Nauseating Truth. Ta vyšla na nezávislém labelu Creeping13. Svým výkonem rozhodně kapela nezklama očekávání a předvedla strhující show.

Další událost podobného ražení se bude konat 25.10. na témže místě. Zahraje litoměřická death-metalová kapela Anime Torment, za podpory slovenských „grindařů“ Obliterate a Conspirashit.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Beyond the Structure
  • Beyond the Structure
  • Extreme

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze