Pejráci: Josef Vaněk

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Ve třetím díle video seriálu Pejráci se vám představí Josef Vaněk spolumajitel Agentury Dobrý den a cestovatel.

Tento díl je pro svoji obsáhlost rozdělen do dvou částí. V první, pracovní, vám Pepíno přiblíží dění kolem festivalu rekordů a Agentury Dobrý den. Ve druhé pak popíše své cestovatelské zážitky: dozvíte se, co znamená klidná sloní síla nebo třeba co dělat, když na vás míří samopalem.

Omlouváme se za delší stopáž, ale o takové zážitky jsme vás připravit nemohli!

1. část – Agentura Dobrý den

Pelhřimovská Agentura Dobrý den zastřešuje v České republice oblast rekordů a kuriozit. Agentura dříve spolupracovala na české příloze Guinnessovy knihy rekordů, posledních několik let již ale vydává svou vlastní knihu. Každoročně také pořádá na Masarykově náměstí festival Pelhřimov – město rekordů. Pelhřimovská Agentura Dobrý den zastřešuje v České republice oblast rekordů a kuriozit.

2. část – cestovatel

Mezi velké koníčky Pepína patří také cestování, navštívil už nemálo zemí: Kubu, Vietnam, Indie, Pákistán, Afghánistán, Barma, Indonésie a mnoho dalších. Poslechněte si několik z jeho cestovatelských zážitků:

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze