Pomáhat a chránit... a lízat

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Policie si na pelhřimovské náměstí jezdí na zmrzlinu.

Zrovna jsme seděli u kašny a řešili, jak to, že se po náměstí projíždí tolik aut, když tu máme tu pěší zónu. Někdo si jede vybrat do bankomatu, někdo na zmrzlinu, další do banky apod. Někteří se jenom tak projedou okolo, aby ukázali svou káru.

Ale pak přijeli strážci zákona. Hurá, trochu to tu vykostí. Bohužel zaparkovali před „mlíčňákem“, jeden si šel pro zmrzlinu a druhý něco vyřizovat do „spořky“. Kolem dál projížděla auta, co tu neměli co dělat. No to snad ne!

Na otázku, proč nevybírají pokuty, jsme dostali pouze zmatené odpovědi.

No co, jsou to taky jenom lidi a ten den bylo fakt horko…

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze

  • PELEGRIN Nepochopitelná invektiva. Velmi duchaplné,to snad nejsou lidi?
    2012-11-15 20:00:00 · smazat
  • Redakce Myslím, že původní článek spíše narážel na to, že jsou v práci. Představte si, že pracujete u soustruhu a místo toho, abyste obráběl si dáte raději zmrzlinu. Chápeme, že až bude město bezpečné, nikdo nebude dělat přestupky, potom mohou policisté v klidu chodit na zmrzlinu. Ale pokud někdo dělá přestupky přímo před jejich očima a ještě je na to upozorňuje, pak to asi v pořádku není.
    2012-11-16 09:50:49nahlášeno · smazat