Pekárna Adélka = skutečně vždy čerstvé?

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Také se vám už stalo, že jste si v Adélce koupily pečivo, které nebylo úplně čerstvé?

Pravidelně v Adélce v Kauflandu kupuji rohlíky a chléb občas, hlavně když jdu nakupovat ráno, koupím k snídani i nějaké sladké pečivo, jako třeba koblih, vdolek, nebo nějakou kapsu s náplní. Dost často se mi však stávalo, že bylo z předešlého dne, což mě zklamalo. Na druhou stranu jsem ale schopen pochopit, že asi není úplně možné péct každý den veškeré sladké pečivo.

Když se mi to stalo po několikáté, raději jsem se začal ptát, zda jsou vdolky, koblihy, atd. dnešní, ale k mému překvapení mě čekala skoro až rozhněvaná odpověď: „No samozřejmě, co si myslíte?“ Raději jsem to nekomentoval a pečivo si normálně koupil. Pravda je, že skutečně bylo pečeno toho dne.

Prakticky stejný průběh byl i v následujících asi třech nákupech, ale poslední dva nákupy mě rozpálily do ruda. Jako vždy jsem se obsluhy zeptal, zda se jedná o dnešní pečivo, jako vždy mě čekalo podrážděné upozornění, že je to samozřejmé. A doma u kávy jsem se s chutí chtěl zakousnout do čerstvé a vláčné koblihy, ale místo toho jsem se zakousl do včerejšího šitu.

Jak jsem napsal již dříve, jsem schopen pochopit, že se veškeré pečivo asi z ekonomických důvodů nenechá péct každý den, ale PROČ MI TVRDÍ, ŽE JE PEČIVO ČERSTVÉ A TO JEŠTĚ TÍM JEJICH URAŽENÝM A ROZHNĚVANÝM TÓNEM???

Do dnešního dne jsem na jejich uraženou odpověď nijak nereagoval a pečivo si normálně koupil, ale dnešní nákup byl poslední kapkou a děvčata si ode mě příště vyslechnou pár nelichotivých slov.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • ilustrační obrázek

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze