Na Vysočina Festu zahraje Kabát

Jihlavský amfiteátr i tento rok ovládne jedna z největších akcí na Vysočině. Vysočina Fest se každým rokem setkává s obrovským zájmem ze strany návštěvníků, kteří si užívají rozmanitost a bohatý program festivalu.

Tři dny nadupaného programu, které budou patřit 4. ročníku Vysočina Fest, jsou 7. – 9. 7. 2016. Co nebude chybět? Rozhodně doprovodný program, který představíme v nejbližších dnech. Regionální kapely se opět můžou těšit na soutěž kapel s výhrou nahrávání v profi studiu.

Pro návštěvníky také tradičně připravujeme benefitní program v podobě slev v oblastech kultury, služeb i sportu. Možnost pravého festivalového přenocování nabízí stanové městečko, které díky rekonstrukci sportovního areálu nabízí už od minulého ročníku výborné zázemí. Sobotní odpoledne bude patřit dětem, i ty se mají na co těšit.

Program VF 2016

Velkou novinkou je rozšíření programu o další stage, celkem budou tedy tři. Třetí stage bude umístěna do areálu dětského hřiště, kde předchozí ročníky byla chillout zóna. Zajímavostí v programu je vystoupení Hany Zagorové s Boombandem Jiřího Dvořáka. Bude se pro ni jednat o vůbec první vystoupení na rockovém festivalu.

  • Čtvrtek 7. 7. – Jelen, Václav Neckář, Nebe, Chinaski, Tři sestry, Krucipüsk, Horkýže slíže, PSH, O5 a Radeček
  • Pátek 8. 7. – Hana Zagorová, Michal Hrůza, Kabát, No Name, Slza, Marek Ztracený, Visací zámek, Xindl X, Marpo, Paulie Garand
  • Sobota 9. 7. – David Koller, Vypsaná Fixa, Olympic, Rybičky 48, Mig 21, UDG, Atmo music

Hlavní hvězda

Hlavní hvězdou programu je kapela, kterou většinou na festivalech neuvidíte. Nám se podařilo ji na Vysočinu dostat. Je to skupina KABÁT, kterou asi není třeba představovat, jejich písně nás provádějí každodenním životem. Kabáti nejsou kapela, která by „přežívala“ na starých hitech, pořád se dočkáváme novinek, které se drží na vrchních příčkách oblíbenosti.

Skupina Kabát na Vysočině 5 let nevystupovala, proto jsme rádi, že se nám tento „úlovek“ podařil. Českou rockovou legendu si budou moci návštěvníci vychutnat v pátek 8. 7. ve 21:30.

Vstupenky

Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketstream, do konce ledna za cenu 750 Kč. Od 1. 2. až do konání festivalu pak bude cena 850 Kč. Oproti minulému ročníku jsme ubrali pár cenových schodů, a to z důvodu regulace prodeje. Areál má určitou kapacitu, a po vydařených předchozích ročnících se nabízí reálná myšlenka stavu „vyprodáno“.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Diskuze